Актор із РФ розповів, як бачить закінчення війни

Артист вважає, що бойові дії закінчаться несподівано, але влада Кремля не понесе належного покарання.

 
Російський актор Олексій Панін, який емігрував із РФ і виступив проти війни, припустив її закінчення. Про це він розповів в інтерв’ю YouTube-каналу Алесі Бацман.
 
Панін вважає, що президент РФ Володимир Путін та його прихильники не понесуть жодного покарання, оскільки «відгородяться від усього світу стіною». Але і це, як наголосив актор, буде для них покаранням.
 
«Каддафі та Чаушеску теж не думали, що колись це закінчиться. Так і зараз ніхто про це не думає: це не про них, і ніякої Гааги не буде. Я впевнений, що вони просто відгородяться від усього світу стіною, і спробуйте когось у цю Гаагу затягнути. Але згодом Путін сам помре і свій народ туди затягне», — сказав зірка.
 
Він зазначив, що війна закінчиться зненацька.
 
«Закінчується це завжди несподівано. Як буде тут… Я знаю, що це завершиться. Але в перші дні війни ми всі робили якісь прогнози, а зараз навіть прогнози робити неможливо. Очевидно всім, що це закінчиться. Очевидно всім, що закінчиться перемогою України. Це природно. Це всі розуміють. Скільки Путін росіян та українців на той світ забере, і своїх, і чужих — одному Богові відомо», — додав артист.
 

 
Нагадаємо, раніше Панін потрапив до в’язниці у Санкт-Петербурзі.
 
Російський актор закликав колег стати проти війни в Україні
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net