Бєдняков розповів про страшні умови, в яких померла його мати

Жінку поховали не на підконтрольній Україні наразі території. Ведучого гріє думка, що близька людина спочиває «не під під’їздом».

 
Український шоумен, колишній ведучий шоу Орел та Решка і гуморист Андрій Бєдняков розповів, як померла його мама. Одкровеннями він поділився в інтерв’ю Дмитру Гордону.
 
За словами зірки, мати померла під час облоги Маріуполя, але її вдалося поховати «по-людськи».
 
«Мама померла під час облоги. Мама впала в кому. Вона хворіла. Мамі ставало гірше від кожного вибуху. Здоровій людині було важко, а хворій у рази важче. Плюс у квартирі вже було +3,0 градуси. А для хворої людини це катастрофа. Маму вдалося вивезти і поховати по-людськи. Але, на жаль, не на підконтрольній Україні території наразі. Але як сказала сестра, хоча б не біля під’їзду, де ховали своїх родичів люди нашого двору», — розповів ведучий.
 
Також він додав, що ніколи не пробачить російським окупантам руйнування у рідному місті.
 
«Те, що вони зробили з моїм містом, я не пробачу ніколи. У мене дуже багато друзів там. Те, що відбувається зараз… це біль. Маріуполь – це біль. Я ніколи не думав, що може бути так боляче. Місто дуже сильно розвивалося. Дуже багато робилося. І коли в один момент ось так у тебе це відбирають, тобі стає гидко. Не можна забувати про Маріуполь — це українське місто, в якому залишилися люди, які хочуть жити в Україні», — наголосив ведучий.
 

 
Нагадаємо, раніше Бєдняков показав життя в окупованому Маріуполі.
 
У Бєднякова померла мати, яка більше місяця була в обложеному Маріуполі
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net