Даніель Салем розповів, як одержав українське громадянство

Знаменитість є старшим розвідником у ЗСУ і проходить службу на Південному напрямку фронту.

 
Ведучий і ресторатор Даніель Салем, який служить у лавах ЗСУ, розповів, що коли прийшов у військкомат, його не хотіли брати, оскільки він має «білий квиток». Про це він повідомив у YouTube-проекті Зірковий.
 
Водночас він додав, що у військкоматі його не існує. Це пов’язано із його приїздом до України. Відомо, що Даніель народився в Одесі, у шість років він вирушив на батьківщину батька – до Лівану. У 19 років ведучий повернувся до України.
 
«Коли я приїхав до Одеси, в Україну, мені було 19-20 років. Я приїхав після армії в Лівані, я був із ліванським паспортом. Через рік, два мій дідусь подав мої документи на посвідку на проживання. Три роки, а потім п’ять років ти подаєш документи на громадянство. Я отримав свій паспорт, коли мені було 28 років. Після призовного віку. Я отримав свій паспорт, я не пройшов військкомат. В Україні Даніеля Салема не існує у військкоматі», — сказав він.
 
Також військовослужбовець зізнався, що у ліванській армії він був штурмовиком, і зараз його досвід допомагає у виконанні військових завдань.
 
«Мій командир каже, що в мене дуже багато досвіду та навичок, які у мене зараз є. А ці навички штурмовика. Я був у ліванській армії штурмовиком, це елітна каста військових. У нас не було артилерії. У нас були стрілецькі завдання: тобто, це місто, зачистка будівлі. І коли Ліван пішов на наступ в Ізраїль, тоді я сказав ні. У мене мама єврейка, батько — ліванець. Одне, коли ти захищаєш свою країну від тих, хто всередині, тоді була історія з сирійцями, це була трішечки така для мене. І коли є сусід, він для мене не ворог, бо це кров моєї матері, я такий, ні-ні. Ця війна не для мене, я пішов вчитися. І приїхав до Одеси», — підсумував ресторатор.
 

 
Раніше повідомлялося, що Даніель Салем розповів, як прощався із життям на передових позиціях.
 
Даніель Салем показав, як його зустрічали у звільненому Херсоні
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net