Дантес назвав причину розлучення з Дорофєєвою

Співак повідомив, що на офіційне розлучення йому не вистачало часу, але додав, що був готовий це зробити 26 листопада.

Шоумен Володимир Дантес назвав справжню причину розлучення з виконавицею Надією Дорофєєвою. Про це він повідомив в інтерв’ю проекту Розмова.

За словами артиста, ніхто не хотів нічого робити для збереження шлюбу.

«Для себе я відповів ще, коли ми розходилися: на початку лютого. Тоді я відповів, що ми реально не кохаємо одне одного. І тоді ти приймаєш рішення: «Давай, напевно, жити окремо». І ми думали місяць, типу дати час, але розпочалася повномасштабна війна, потім ще щось», — сказав він.

Також він додав, що певний час хотів пожити для себе, а не для своєї дружини.

«У якийсь момент я почав розуміти, що мені потрібно пожити для себе. Мені здавалося, що я занадто багато живу для своєї дружини, і потрібно зайнятися собою. Ти бачиш, що ви все більше й більше стаєте особистостями, у яких мало чого спільного», — зазначив він.

Крім того, Володимир Дантес наголосив, що був з Дорофєєвою довгий час і з досить юного віку, тож згодом усі змінювалися і ставали різними.

«Так, там є й інші проблеми, про які я точно не розповідатиму. Але до 1-2 лютого у мене ось така картинка, далі у мене картинка взагалі інша. І причини інші. Але це на совісті вже не моє. І не мені це розповідати. У мене є свої образи, я пережив і злість, і ненависть. А зараз такий: «Ось я вирішив, хай так і буде». А далі не мені з тією кармою жити», — підсумував артист.

Раніше повідомлялося, що Володимир Дантес вперше розповів про роман із новою коханою Дашею Кацуріною.

Надя Дорофєєва розповіла, як наважилася розлучитися з Дантесом


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net