Осадча розповіла про реальність школярів в умовах війни

Зірка телебачення закликала не забувати про війну та нагадала, що війна Росії проти України сьогодні впливає на повсякденне життя українських дітей та їхніх батьків.

Українська телеведуча Катя Осадча звернулася до батьків із усього світу та розповіла про жорстоку реальність українських дітей, які в умовах війни йдуть до школи. Публікацію вона зробила в Instagram.

Телеведуча опублікувала рекомендації поліції для батьків про те, що треба брати із собою дитині до школи в умовах війни. Зокрема, їжу, ліки, повербанк та записку з іменами, телефонами та адресами батьків.

«Сьогодні хочу, щоб мене почули батьки у різних куточках світу. Ваші діти або вже пішли до школи наприкінці серпня, або йдуть найближчого тижня, і ви просто уявіть на секунду, що ви збираєте свою дитину до школи і кладете не сендвіч на обід, а їжу на три дні, адже бомбосховища, де може привалити дітей, можуть розбирати саме стільки часу, а ще ліхтарик, ліки, змінний одяг, повербанк та скрізь вкласти записки з контактами батьків… Ні, це не збір до табору на тиждень, це збір до звичайної української школи у вересні 2022 року», — зазначила Осадча.

Ведуча закликала батьків з інших країн згадувати про українських матерів, коли вони збиратимуть дітей до школи у мирний день свого життя.

«Щодня, коли збиратимете своїх дітей до школи, згадайте про українську маму, яка зараз збирає своїй дитині теплий одяг і не знає, де саме проходитимуть уроки — у класі чи бомбосховищі, і найстрашніше — не знає, як пройде цей день і чи будуть прильоти. Просто на мить уявіть жах кожної української мами. Не забувайте про нас, не забувайте про війну», — додала Осадча.

Нагадаємо, український гурт ТНМК спільно з дитячим психологом Світланою Ройз створив спеціальну пісню-практикум, яка спрямована на заспокоєння дітей під час повітряної тривоги, коли вони перебувають у школі.

Зеленський звернувся до дітей у День знань


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net