Перша леді провела розмову з королевою Швеції

Її Величність особисто дбає про тимчасово переміщених українців, заявила дружина українського лідера.

 
Перша леді України Олена Зеленська провела телефонну розмову з Її Величністю королевою Швеції. Дружина українського президента зазначила, що Швеція продовжує надавати активну гуманітарну підтримку Україні, а королева Сільвія особисто дбає про тимчасово переміщених українців. Про це вона написала в Instagram.
 
Також перша леді додала, що серед іншого Її Величність – учасниця київського Саміту перших леді та джентльменів.
 
«Важливо, що Саміт не обмежується подією, яка відбулася у липні. Щотижня я обговорюю з учасниками те, що вдалося зробити, а також наступні кроки в рамках річної теми – відновлення України. Її Величність королева Швеції Сільвія багато років займається захистом прав дітей. Всесвітній фонд Дитинство Її Величності вже понад 20 років запобігає жорстокому поводженню з дітьми, їхній експлуатації та домашньому насильству, тому цього разу під час телефонної розмови ми обговорили досвід Швеції у цій сфері, зокрема щодо захисту дитинства, охорони здоров’я та відстоювання прав жінок і його впровадження в Україні», – написала Зеленська.
 
Як зазначила перша леді, Її Величність розповіла про успіх дитячого табору, у якому могли відпочити маленькі українці, котрі цього літа у Швецію вимушено перемістилися через війну.
 
«Королева Сільвія запевнила, що увага всієї Швеції прикута до України. Вдячна за це і думаю, що завдяки величезній підтримці всіх демократичних країн на Саміті-2023 ми вже говоритимемо про відбудовану Україну», – сказала Зеленська.
 
Нагадаємо, раніше перша леді створила свій благодійний фонд для допомоги українцям. Він займатиме гуманітарними питаннями.
 
Зеленська розповіла, як бути дружиною президента

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net