Сергій Бабкін розповів, чому російські артисти лідирують у топ-чартах

Музикант вважає, що просуванням російського контенту займаються підлітки, які не замислюються, що таким чином спонсорують РФ.

Виконавець Сергій Бабкін припустив, чому, незважаючи на повномасштабну війну, в українських чартах все ще лідирують російські артисти. Про це він розповів журналістам 24 каналу.

За його словами, найактивніші слухачі — підлітки, які не замислюються про зв’язок прослуховування російського контенту та нападом на Україну.
 
«Коли тобі 13 чи 14 років, ти не пов’язуєш ці речі між собою. Ти слухав когось, і саме ця музика була для тебе важлива. Потім Росія напала на Україну, але до чого тут музика, яку ти слухав? Я впевнений, що більшість у цьому віці далеко у своїх роздумах не йдуть. Вони просто слухають те, що їм подобається. І не розмірковують, чи з Росії той артист, з Білорусі чи Казахстану», — сказав він.
 
Водночас музикант запевнив, що довгі роки ніхто і ніщо з Росії не матиме місця в Україні. Однак згодом українці зможуть переглянути своє рішення.
 
«Думаю, що завгодно і будь-хто з Росії не матиме в Україні місця довгі роки і навіть десятиліття. Звичайно, поодинокі випадки все-таки будуть — хтось гратиме концерти або робитиме щось ще. Але якщо говорити в цілому — ні. Надто великі людські жертви, надто великі руйнування, а рівень ненависті — максимальний. Коли ненависть така сильна, люди не готові розбиратися — хто «хороший», а хто не дуже. Огида поширюватиметься на все, що надходить з тієї території. Якщо в Росії щось зміниться — режим впаде, зникне імперська пропаганда, винні в жахливих злочинах будуть покарані, а російське суспільство пройде через покаяння, як це було з німецьким після Другої світової, тоді є шанс на якусь нормалізацію. Але я не вірю, що їхнє суспільство здатне на таке», — поділився думками Бабкін.
 
Нагадаємо, що українські виконавці Сергій Бабкін та Володимир Удовенко представили пісню, присвячену парамедику Азову з позивним «Пташка» Катерині Поліщук.
 
Kalush Orchestra розповіли, як перестати слухати пісні артистів з РФ

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net