Таємний син Чарльза III заявив про зустріч із принцом Гаррі

Коментарі чоловіка пролунали через кілька годин після того, як світ попрощався з королевою Єлизаветою II.

 
Чоловік, який називає себе австралійським сином короля Великобританії Чарльза ІІІ та королеви-консорта Камілли Саймон Доранте-Дей, розповів про свої плани зустрітися із принцом Гаррі, герцогом Сассекським. Про це повідомляє 7news.
 
Австралієць не приховує бажання налагодити стосунки з герцогами Сассекськими. Він вважає, що королівська сім’я поводиться з ними дуже погано.
 
«Я думаю, що у нас із Гаррі дуже багато спільного, дуже багато. З усіх членів королівської родини Гаррі і я найбільше схожі в поглядах, і я зрадію нагоді зустрітися з ним. Я вважаю, що у моєї дружини Ельвіанни і його Меган теж багато спільного. Шанс для всіх нас поговорити віч-на-віч буде дуже… повчальним», – сказав Доранте-Дей.
 
Австралієць із Квінсленду є батьком дев’яти дітей. Він каже, що той факт, що він і принц Гаррі переживають важкі часи із королівською родиною, дасть їм багато приводів для розмов.
 
«Ми обидва у королівській родині, мов не до пари чобіт, навіть скажу, що натомість між нами є цей потрібний зв’язок. І я вірю, що Гаррі може бути співчутливим до мого важкого становища. Батько його сплохував, тож він має претензії до Чарльза. Як і я», – сказав Доранте-Дей.
 
Доранте-Дей заявив, що поводження із принцом Гаррі та Меган з боку деяких представників громадськості і палацових чиновників викликало у нього огиду.
 
«Перше, що можу зробити, якби зустрів їх, – це пригорну до себе. Думаю, вони потребують цього, якщо бути чесними. Більшість критики, з якою вони стикаються, є відверто несправедливою. Мене так розлютило, коли Гаррі сказали, що він не може вдягнути військову форму на похорон своєї бабусі. Це так само розлютило б мене, да розлютило б кого завгодно… Гаррі не може носити уніформу, хоча бився на передовій, а Вільям може носити свою, і у бій він не ходив. Несправедливість аж проймає мене. Бачити, яким є поводження з ним. Моя узагальнена думка за цілковитого нейтралітету – гидко. Вільям і Кейт помилятися не можуть, тоді як Гаррі і Меган, так видається, усе роблять неправильно. Вони не можуть купити перепочинок», – додав Доранте-Дей.
 
Також він зазначив, що засмучений, коли люди обговорюють мову тіла принца Гаррі на публічних заходах.
 
«Це невимовно прикро. Мене злить думка загалу – не кажучи вже про те, що він може бути моїм зведеним братом. Коли люди кажуть, що він виглядав дуже знервованим і збудженим, я розумію, для чого це Гаррі. Я можу сказати, що він непокоїться через те, що хтось нападе на Меган і скаже щось, що змусить її відреагувати. Моя дружина така сама, так що я можу зрозуміти. Моя порада Гаррі – відпустити її, дозволити Меган сказати те, що вона хоче сказати. Люди були бузувірами і байдужими стосовно Меган, вона має відплатити тим, хто критикував, щоб люди не дивилися на неї зверхньо. У нього чорношкіра дружина. Кажуть, що расової проблеми немає, але вона є. Люди геть невігласи», – додав «таємний» син короля.
 
Нагадаємо, Чарльз III офіційно зійшов на престол 10 вересня після смерті своєї матері, королеви Єлизавети II 8 вересня.
 
«Таємний» син Чарльза ІІІ пригрозив королю
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net