Tesla заборонила автопілот для неуважних водіїв

У новому оновленні програмного забезпечення заборонено використання автопілота. Заборона починає діяти, якщо система примусово було вимкнено п’ять разів.

 
У Tesla вигадали нове покарання для неуважних водіїв. Про це повідомляє InsideEVs.
 
Так якщо водій Tesla ігнорує сигнали автопілота про те, що він має взяти на себе керування електромобілем, система примусово відключається і не діятиме протягом двох тижнів.
 
«Відключення системи автономного водіння є необхідним заходом для максимальної безпеки водія та пасажирів. Тримайте руки на кермі і завжди будьте уважними. Використання будь-яких ручних пристроїв при використанні автопілота заборонене. Функція FSD Beta, у разі порушень використання, буде недоступною протягом приблизно двох тижнів», – сказано у примітках до випуску оновлення програмного забезпечення.
 
Як відомо, раніше Tesla повністю видаляла користувачів з бета-версії системи автономного водіння без будь-яких вказівок. Вона не працювала невизначений час.
 
Нагадаємо, Tesla на автопілоті влаштувала масштабну ДТП. Електромобіль різко змінив смугу руху і загальмував прямо на трасі. В результаті зіткнулося вісім машин.
 
Акції Tesla мають найгірший місяць, квартал і рік в історії компанії – ЗМІ

 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net