Тимур Мірошниченко розповів про труднощі у процесі усиновлення

У відомого ведучого та його дружини Інни двоє своїх дітей – п’ятирічна Мія та трирічний Марко.

 
 
 
 
Український ведучий Тимур Мірошниченко розповів, з якими бюрократичними труднощами він зіткнувся під час процесу усиновлення. Про це пише nv.ua.
 
Як відомо, про плани всиновити дитину Мірошниченко заявив влітку минулого року. Пара вже обрала хлопчика на сайті Мінсоцполітики. Дитина приблизно одного віку з їхніми рідними дітьми.
 
Мірошниченко з дружиною вже залишили заявку, зібрали довгий стос документів, пройшли медкомісію. А от із психологічними курсами виникли проблеми.
 
«Взагалі не думали, що найбільші труднощі нас спіткають саме на психологічних курсах. Курси починаються, коли є повний набір охочих, а не коли ви готові їх пройти. Тривають близько трьох місяців. Така ситуація у Києві – один день курсів на тиждень. Хоча у Київській області ті самі курси можна пройти відразу за 10 днів. Але ж у нас прописка міська, тому ми з дружиною повинні пройти їх саме у Києві. За правилами, не можна пропускати жодного заняття. Тобто потрібно бути впевненим, що найближчі три місяці у будь-який день тижня ти точно можеш відвідувати ці психологічні курси. У моєму випадку це ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА і майже неможливо, тому що, приміром, у травні мені потрібно буде їхати у Ліверпуль на Євробачення. До того ж у мене є прямі телеефіри у Сніданку. Напевно, три місяці наша сім’я пропускає їх», – сказав ведучий.
 
Пара хотіла оплатити їх не тільки для себе, а й для всієї групи, щоб пройти відразу за 10 днів. Але це, як виявилося, неможливо.
 
«Люди чекають роками, щоб узяти дитину з дитбудинку через шалені стоси документів, через черги на ці психологічні курси, через очікування рішення суду. І весь цей час малюки залишаються у дитбудинку. Україна крокує до Європи, тож я сподіваюся, що саме європейці допоможуть подолати цю нашу негнучку систему усиновлення. Це ж нонсенс – величезні черги сімей, які хочуть узяти дитину з дитбудинку, а при цьому дитбудинки заповнені сиротами, які роками чекають на своїх нових батьків!» – зазначив ведучий.
 
Нагадаємо, український ведучий Даніель Салем, який служить у лавах ЗСУ, заявив, що хоче усиновити дитину. 
 
Тимур Мірошниченко розпочав процес усиновлення дитини

 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net