Українська співачка розповіла, як заробляє на життя у США

На місяць на сім’ю виконавиця може витратити трохи більше 300 доларів. Їй допомагають американці.

 
Українська співачка Alyosha разом із трьома дітьми через війну виїхала до США, а саме до штату Нью-Джерсі. Там мешкають мама та вітчим її чоловіка Тараса Тополі, лідера гурту Антитіла. У програмі Слава+ Alyosha розповіла, на що мешкає за кордоном.
 
Соцвиплат зірка не отримує, бо не займалася цим питанням.
 
«Я цим не займалася. Ми намагалися подати якісь заяви, щоб отримати тут якесь медстрахування. Але я отримала відмову, отримали відмову Марк і Марія, а Роман (діти подружжя — Ред.) отримав позитивний результат, бо він народжений в Америці. Але жодних таких програм для українців, які втекли від війни, ми цього не робили», — прокоментувала співачка.
 
За її словами, за місяць на сім’ю вона може витратити не більше як 300 доларів, оскільки, в основному, продукти купують мама та вітчим чоловіка. За житло артистка з дітьми також не платить, а одяг для неї та дітей передають небайдужі американці.
 
При цьому вкрай рідко в Alyosha у США бувають корпоративи.
 
«Іноді бувають у мене корпоративні виступи. Для англомовних я ще не співала, тобто, якщо це корпоративи, то це українці, які тут давно вже живуть», — сказала співачка.
 

 
 
 
Нагадаємо, раніше Тополя показав перше фото з дружиною — співачкою Alyosha з початку війни
 
Українська співачка розповіла, скільки грошей витрачає на Балі
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net