Українського диригента засудили за співпрацю з музикантами РФ

Музиканта хочуть позбавити звання почесного посла Львова. Створена петиція вже набрала потрібну кількість голосів для розгляду.

У Єдиній системі електронних петицій 31 серпня з’явилося звернення про позбавлення українського диригента Оксани Линів звання почесного посла Львова через співпрацю з російськими музикантами, а також виконання творів російських композиторів.

Автором петиції виступив львів’янин Олександр Сирцов. За його словами, Линів «вкрай нерозбірлива у своїй музичній співпраці».

«Наслідком чого є постійні скандали щодо її співпраці з російськими виконавцями та виконання творів російських авторів під приводом «музика вища за це і вона не належить одній державі», — сказано в тексті петиції.

Зокрема, Сирцов згадує пост Линів від 17 серпня у Facebook, у якому вона анонсувала запис спільного альбому з російським музикантом Дмитром Черняковим.

Він вважає, що співпраця з артистами з РФ «несумісна з пропагандою української культури і перекреслює всі здобутки Линів».

«Вимагаємо від міського голови Львова позбавити Оксану Линів звання», — додав автор петиції.

З моменту публікації петиція набрала 15,5 тисяч голосів. Для її розгляду місцевими депутатами потрібно 500 голосів за 60 днів. Сама Линів поки що не коментувала звернення.

Нагадаємо, на міжнародному фестивалі Burning Man 2022 литовсько-американський табір Amber Dust зробив інсталяцію із тризубцем.

Зеленський криміналізував співпрацю з Росією


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net