Володимир Ращук зізнався, що змушує плакати на фронті

Артист, який став командиром роти у добровольчому батальйоні Свобода, спершу брав участь у звільненні Київської області, а потім вирушив на схід.

 
Український актор Володимир Ращук, який служить у лавах ЗСУ, зізнався через що вперше розплакався на фронті. Про це він повідомляє ТСН.
 
Зазначається, що навесні він разом зі своїми товаришами по службі брав участь у звільненні Київської області від російських загарбників, згодом вирушив до Луганської області, де брав участь у жорстоких боях за Сєвєродонецьк і Рубіжне, де загинуло багато українських військовослужбовців.
 
«Всю ніч діставав хлопців. Під ранок дивлюся, а в мене нова форма — ми тільки приїхали — повністю вся в крові. У мене був такий стан… Комбат дивиться на мене і каже: «Не хвилюйся, це кров побратимів». Плакали сильно. Просто плакали сильно. Для нас це був шок. Ми реально з хлопцями сильно плакали і розуміли, що ми можемо бути наступними. До цього неможливо звикнути», — сказав він.
 
Водночас, Володимир Ращук додав, що переживає за рідний Маріуполь. Коли він був оточений окупантами, в місті залишалися його близькі. Зокрема, його рідна сестра ховалася в драмтеатрі, на який росіяни скинули авіабомбу.
 
«Я не курив 7 років і ось коли влучила бомба — я закурив. Мені було дуже важко, тому що три дні не було зв’язку із сестрою. Я не знав, що відбувається. Потім уже вона набрала і сказала, що за п’ять годин до цього вибуху вона встигла вийти», — розповів військовослужбовець.
 

 
Раніше повідомлялося, що Тарас Тополя, який з перших днів війни служить парамедиком у складі ЗСУ, розповів про найстрашніші ситуації на фронті.

Російський актор у сльозах звернувся до батьків-українців
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net