Зустріч з російськими матерями. Юрій Великий спародіював Путіна

Гуморист не зміг лишитися осторонь того, як глава Кремля зустрівся з жінками, які видавали себе за матерів російських загарбників.

 
Актор Студії Квартал 95 Юрій Великий у новій пародії висміяв Путіна, який поспілкувався із псевдоматерями вбитих окупантів. Ролик опублікований на YouTube-каналі артиста.
 
Так на зустрічі глава Кремля подякував жінкам, що вони погодилися посидіти два тижні на карантині, аби зустрітися з ним на кілька хвилин. Також диктатор каже, що розуміє «матерів», які викохували своїх синів, і тепер вони їдуть «туди, щоб їх викошували».
 
«Але, з іншого боку, я вважаю, що це набагато краще, ніж безславно ґиґнути тут від алкоголізму чи запросто потрапити у ДТП. У нашій країні, як ви розумієте, варіантів небагато», – сказав він.
 
Крім того, Юрій Великий у ролі Путіна розповів, що спілкувався з жінкою, у якої двоє синів – Хрунько і Степанько, з якими вона зібралася їхати на фронт.
 
«Ви її всі напрочуд гарно знаєте, це – Ангеліна Вовк. Колись завдяки їй ваші діти могли засинати під її розповіді, а тепер завдяки мені ваші діти засинатимуть під мої розповіді», – додав актор.
 
Водночас президент РФ заявив, що постійно дзвонить окупантам, і всі вони говорять про матерів: «І гнуть матюччя, аж поки я кину слухати».
 
 

 
 
Раніше повідомлялося, що Юрій Великий зробив нову пародію, у якій припустив, де може переховуватися Олександр Лукашенко, якого хочуть ліквідувати.
 
Юрій Великий спародіював росіянку, яка збирає на тепловізори
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net