Олег Скрипка пояснив, чому у Німеччині зривають його концерти

Виконавець вважає, що концерти артистів скасовують для «хороших українців», таких як Ані Лорак.

 
Український музикант, лідер гурту Воплі Відоплясова Олег Скрипка, чиї концерти масово скасовують у Німеччині, пояснив причину. Про це він розповів в інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк.
 
За його словами, зрив виступів під приводом того, що українці є фашистами, відбувається через концерти Ані Лорак, яка нічого не говорить про повномасштабну війну в Україні. Артист вважає, що скасування його шоу та гастролі співачки можуть бути прописані в одному сценарії.
 
«Я думаю, що мій концерт саме для цього і заборонили, щоб розчистити дорогу Ані Лорак. Я припускаю, що, можливо, вся справа в одному сценарії — тут «фашисти», а тут Ані Лорак», — припустив він.
 
Музикант також вважає, що виступи українських артистів навмисно зривають, аби просувати пропагандистські російські наративи.
 
«Для росіян є хороші українці та погані українці. Ось як вони нам нав’язують «хороших і поганих росіян». Це не наша теза. Нам на Росію все одно. Давайте бетонною стіною відокремимося і нехай гниють собі, скільки хочуть. А ось вони розділяють. У них є хороші українці, як, наприклад, Ані Лорак, а є бандерівці, яких треба знищити в Ізюмі, Бучі і тут, на культурному фронті, в Гамбурзі», — сказав артист.
 
Втім, лідер гурту Воплі Відоплясова наголосив, що обіцяний концерт все-таки пройшов, але на іншому рівні.
 
«Ми цей концерт все-таки зробили, але не на тому рівні. У державі, я про це вже 30 років кажу, треба мати свою культурну політику. Наша культура — зброя набагато серйозніша, ніж у росіян з їхніми балетами та співаками оперними та попсовими. Причому Ані Лорак – українська співачка», — заявив Олег Скрипка.
 

 

Раніше повідомлялося, що Ані Лорак, щоб будувати кар’єру за кордоном, назвала себе найтитулованішою українською співачкою.

 

Росіяни зривають концерти Олега Скрипки у Німеччині

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net